Ardit Çuni zihet me gazetarin në studio: “Nuk ke treguar …” | Fan Club

0 Просмотры
Издатель
« Fan Club » rikthehet këtë sezon në ekran për të komentuar live gjithçka ndodh në shtëpinë e « Big Brother Vip Albania ». Protagonistë janë vetë banorët të cilët vijnë ekskluzivisht në «Fan Club» pasi kanë lënë shtëpinë.
Opinione dhe analiza nga profesionistë të medias. Një panel me teleshikues dhe fansa. Ndërveprim në kohë reale në rrjetet sociale.

Autore/Moderatore : Dojna Mema
Opinioniste : Iva Tiço

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#BigBrotherVipFanClub#FanClub#TopChannel
Категория
Far Cry 2
Комментариев нет.